02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4б
095 372 9404, 063 266 7696, 067 625 8547

Налаштування Фінансовий облік та бюджетування – це швидкий та простий спосіб почати контролювати ваші фінансові потоки.

Може використовуватися як окремо, агрегуючи різні джерела даних (клієнт-банк, облікові системи підприємства) так і у складі загальнооблікової системи підприємства.

У складі налаштування реалізовано:

  • ієрархічний довідник статей доходів та витрат, який Ви можете доповнювати та змінювати відповідно до структури грошових потоків вашого підприємства;
  • майстер аналітичних звітів для оперативного аналізу грошових потоків;
  • фінансові звіти Баланс та Фінансовий результат.

Точність та несуперечність фінансового обліку базується на подвійному записі. Дані можна аналізувати як бухгалтерськими методами, так і фінансовими.

Рух коштів

Інструмент призначений для формування даних щодо аналізу грошових потоків на підприємстві.

Метою є аналіз фінансової стійкості та прибутковості підприємства. Основне завдання облік грошових потоків насамперед від операційної діяльності.

Аналіз грошових потоків зручно проводити за допомогою звіту про рух грошових коштів. Згідно з міжнародним стандартом IAS7 цей звіт формується не за джерелами та напрямками використання коштів, а за сферами діяльності підприємства - операційною (поточною), інвестиційною та фінансовою. Він є основним джерелом інформації для аналізу грошових потоків.

Звіт про рух коштів (ДДС) складається для того, щоб наочно побачити вплив операційної, інвестиційної та фінансової діяльності організації на стан її коштів за певний період та дозволяє пояснити зміни грошових коштів за цей період. Звіт про ДДС є дуже важливою інформацією як для керівництва організації, так і для її інвесторів та кредиторів.

Керівництво організації може використовувати відомості Звіту при розрахунку ліквідності організації, при визначенні дивідендів, для оцінки впливів на загальний стан організації рішень щодо фінансування будь-яких програм. Іншими словами, керівництву організації Звіт необхідний для того, щоб визначити, чи буде у неї достатньо коштів для погашення короткострокової кредиторської заборгованості, для вирішення питання про збільшення заохочень працівникам. Крім того, Звіт допоможе керівництву планувати інвестиційну та фінансову політику організації.

Інвестори та кредитори використовують дані Звіту для дослідження питання чи здатне керівництво організації керувати нею так, щоб генерувати на рахунках достатню кількість коштів для погашення боргу, для виплати дивідендів.

Складовими частинами Звіту є надходження та вибуття коштів у розрізі операційної, інвестиційної та фінансової діяльності організації.